0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شیلنگ پنوماتیک

سیستم های پنوماتیک  از قطعات مختلفی تشکیل شده که هر کدام از انها فعالیت ویژه ای را در روند کاری خود انجام می دهند. شیلنگ پنوماتیک در قطر و طول متغیر قابل خرید است . برای خرید شیلنگ پنوماتیک به نوع موادی که قرار است از میان شیلنگ پنوماتیک عبور کند توجه داشته باشید. شیلنگ پنوماتیک برای انتقال مواد بسیار مؤثر است تا مواد با کمترین فعل و انفعالات در مسیر منتقل شود .فروشگاه اینترنتی مرکوری شیلنگ پنوماتیک انعطاف پذیر و خشک را بهصورت عمده به فروش می رساند.

انواع  شیلنگ پنوماتیک در فروشگاه اینترنتی مرکوری

شیلنگ پنوماتیک بر اساس نوع استفاده و جنس تشکیل دهنده از تنوع متعددی برخوردار است ، از جمله شیلنگ پنوماتیک پلی اورتال ، شیلنگ پنوماتیک پلی اتیلن و شیلنگ پنوماتیک پلی آمید.

شیلنگ پنوماتیک پلی اورتال خاصیت ارتجاعی و الاستیکی دارد که از انعطاف قابل توجهی برخوردار است. شیلنگ پنوماتیک در قطرهای متغیر  ما بین 4 تا 15 میلیمتر و با طول های 50 تا 200 متر در بازار خرید و فروش می شود. بر اساس نیاز مشتری می توان با طول های متغیر شیلنگ پنوماتیک را سفارش داد. شیلنگ پنوماتیک پلی اتیلن از انعطاف کمتری برخوردار است و برای کارکردهایی با درصد خلوص کم استفاده می شود. شیلنگ پنوماتیک پلی آمید از جنس خشک تهیه می شوند و از انعطاف خیلی کمی بهره برده است و استفاده از شیلنگ پنوماتیک پلی آمید به دلیل تحمل بالای فشار بیشتر استفاده می شود.  

شیلنگ پنوماتیک

خرید شیلنگ پنوماتیک در رنگ ها و جنس های متفاوت

استفاده از جنس با کیفیت موجب دوام و ماندگاری تمامی قطعات موجود در سیستم های پنوماتیک و سیستم های دیگر می شود. خرید شیلنگ پنوماتیک توسط فروشگاه اینترنتی مرکوری امکان پذیر است. در کنار اتصالات پنوماتیک ، شیلنگ پنوماتیک نیز برای اتصال چندین قطعه به یکدیگر به کار می رود. خرید شیلنگ پنوماتیک متناسب از هزینه های اضافی جلوگیری کنید تا خسارتی به سیستم پنوماتیک خود وارد نشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()