0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

پرشر سوئیچ

از مهمترین تجهیزاتی که برای محافظت از چرخه تبرید مورد استفاده قرار میگیرد پرشر سوئیچ میباشد. وظیفه پرشر سوئیچ قطع یا وصل سیستم در مواقعی است که فشار به یک میزان مشخص رسیده است. این عمل یعنی قطع یا وصل سیستم باعث میشود تا دیگر تجهیزات به کار رفته در سیستم آسیب نبینند. یک پرشر سوئیچ مناسب باید از مشخصاتی برخوردار باشد که میتوان به رنج کاری و نقطه تنظیم،‌ حد اکثر فشار قابل تحمل، قابلیت استفاده در محیط های انفجاری، نحوه اتصال و کانکشن کنترل فشار و همچنین دقت و تکرار پذیری کنترل فشار اشاره نمود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پرشر سوئیچ یک دیافراگ مملو از هوا دارد و زمانی که هوای داخل دیافراگ تغییر میکند به طبع صفحه دیافراگم نیز تغییر شکل میدهد و این تغییر شکل در نهایت فنری که به آن متصل است را تحت تاثیر خود قرار میدهد. فنر با فشا وارد شده به طور خودکار به عقب کشیده میشود و پس از اتمام فشار به جای خود باز خواهد گشت. حرکت فنر کنتاکت الکتریکی پرشر را تحت تاثیر قرار خواهد داد و اینگونه پرشر عمل خواهد کرد.

انواع پرشر سوئیچ

پرشر سوئیچ هوا از انواع پرشرهایی است که در سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار میگیرد و ساده ترین نوع پرشر نیز محسوب میگردد. پرشر سوئیچ گاز از پرشرهایی است که برای گازهای مشتعل مورد استفاده قرار میگیرد و به همین دلیل باید از جرقه زدن در قسمت های الکترونیکی آنها تا حد زیادی جلوگیری به عمل آید. پرشر سوئیچ آب از پرشرهایی است که بیشترین کاربرد آنها مربوط به پمپ های آب و همچنین خطوط آبرسانی است. پرشر سوئیچ بخار نیز از پرشرهایی است که قادر است تا در برابر دمای زیاد و همچنین رطوبت تحمل و مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. برای خرید پرشر سوئیچ مورد نیاز خود میتوانید با کارشناسان فروشگاه مرکوری از فروشگاه های کاملا تخصصی در این زمینه تماس حاصل کرده وپس از دریافت مشاوره کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()