0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شیر پنوماتیک

پنوماتیک به عنوان نوعی فناوری است که  کارایی گازهای فشرده شده را مورد بررسی قرار می دهد. سیستم های پنوماتیک نیز بر عملکرد گازهای فشرده و یا هوای فشرده نظارت دارد. شیر پنوماتیک با اعمال انرژی بر روی مسیر موجب قطع و وصل شدن عملیات ورود و خروج گاز یا هوا می شود. نام گذاری بر روی شیرها بر اساس ورود و خروج و حالت های ممکن آن صورت می گیرد. به عنوان مثال شیر پنوماتیک 4/2 نمایانگر شیر پنوماتیک با 2 ورودی و خروجی و با 4 حالت را نشان می دهد. که در تمام شیرهای پنوماتیک قابل مشاهده است. استفاده از شیر پنوماتیک برقی از متداول ترین و پر کاربردترین شیرها محسوب می شوند و در بیشتر صنایع همچون خودرو سازی ، غذایی ، کشاورزی و ... در دسترس است.

انواع مختلف شیر پنوماتیک فروخته شده در فروشگاه اینترنتی مرکوری

در اینجا به انواع شیر پنوماتیک اشاره کوتاهی می کنیم: 1_شیر پنوماتیک یک سو کننده 2_ شیر پنوماتیک کنترل فشار 3_ شیرپنوماتیک کنترل جریان 4_ شیرهای قطع و وصل جریان .

شیر پنوماتیک با توجه به نوع استفاده به دو نوع شیر پنوماتیک برقی و شیر پنوماتیک دستی تقسیم می شود. نام گذاری هر یک از انواع شیر پنوماتیک بر اساس نوع عملکرد آنها مشخص می شود. برای کارکردهای مختلف از شیرپنوماتیک مخصوص به خود استفاده می شود. نکته حائز اهمیت این است که ممکن است در یک سیستم از چند شیر پنوماتیک به کار گرفته شود.

شیر پنوماتیک

خرید شیر پنوماتیک با برند معتبر

شیر پنوماتیک نوعی شیر الکترو مکانیکی است که برای قطع و وصل کردن جریان فشار گازها به کار گرفته می شود. در تمام فروشگاه ها و بازار قابل خرید است. فروشگاه اینترنتی مرکوری شیر پنوماتیک را نیز در کنار دیگر کالاهای خود به فروش می رساند.در ایران خرید و فروش انواع شیر پنوماتیک با برندهای متفاوت قابل تهیه است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()