0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سیستم های پنوماتیک

از سیستم های پنوماتیک اغلب در صنایع ساختمان سازی ، صنایع معدنی ، صنایع پزشکی ، صنایع دفاعی و همه فعالیت های مکانیکی که از فشار گاز فشرده برای پیش برد کارکردهای خود استفاده مییکنند. علاوه بر سیستم های پنوماتیک ، سیستم های هیدرولیک نیز از ویژگی های متعددی برای انجام کارهای خود استفاده می کند. سیستم های پنوماتیک برای انجام فعالیت های دینامیکی خود از اجزای مختلفی برای تحقق اهداف خود استفاده می کند. تمام سیستم های پنوماتیک دارای شیلنگ پنوماتیک ، رگلاتور پنوماتیک ، روغن زن پنوماتیک ، واحد مراقبت پنوماتیک ، شیر پنوماتیک، اتصالات پنوماتیک و سیلندر و جک پنوماتیک هستند.

انواع سیستم های پنوماتیک با کارکردهای مؤثر

 با توجه به موقعیت قرار گیری آنها از جنس های مختلفی برای ساخت به کار می گیرند. سیستم های پنوماتیک با توجه به کارکرد دارای دو بخش مهم  کاربردی هستند: سیستم تولید کننده هوای فشرده و سیستم مصرف کننده هوای فشار . فروشگاه اینترنتی مرکوری سیستم های پنوماتیک مورد نیاز فعالیت های صنعتی را تأمین می کند . با استفاده گسترده از سیستم های پنوماتیک عملکرد دستگاه های مکانیکی با هزینه های کمتری صورت می گیرد. سیستم های پنوماتیک دارای طراحی ساده ، فشاردهی بالا ، میزان دقت کنترل بالاست ، منعطف ، بهبود کارکرد و راندمان بالا و در نهایت اطمینان سیستم های پنوماتیک بسیار افزایش یافته است.  

سیستم های پنوماتیک

خرید سیستم های پنوماتیک با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی مرکوری

سیستم های پنوماتیک در کنار سیستم های هیدرولیکی استفاده گسترده ای پیدا کرده اند و با استفاده از قطعات محرک کمتر کارهای مکانیکی را به صورت حرکت های خطی و مدور با نیروی بالا  انجام می دهند که عملکرد فنی دستگاه ها را بهبود می بخشند. فروشگاه اینترنتی مرکوری تمام قطعات سیستم های پنوماتیک را به صورت مستقیم برای فروش در دسترس تمام متقاضیان قرار داده است. در صورت داشتن هر گونه سؤال با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمائید تا مشکل شما در کمترین زمان ممکن مرتفع گردد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()