0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سیستم های هیدرولیک

از فشار مایعات برای حرکت سازی مکانیکی دستگاه ها استفاده می کند. برای سیستم های قرار گرفته توربین و سدها و هر موقعیتی که از آب برای پیش برد فعالت های مکانیکی برخوردار است. سیستم های هیدرولیک از بخش های متعددی چون مخزن ، شیر ، عملگر ، پمپ و سیلندرها تشکیل شده است که هر کدام وظایف ویژه ای را بر عهده دارند. سیستم های هیدرولیک با استفاده از فشار مایعات در صنایع ساختمانی و معدنی کاربردهای فراوانی می شود. سیستم های هیدرولیک علاوه بر روغن زدن بر انتقال میزان قدرت روغن سیستم نیز نظارت دارد. در سیستم های هیدرولیک میزان فشار وارده و یا خروجی بالاست و از مقاومت بیشتری برخوردار است. دقت محرک های سیستم های هیدرولیک در سرعت های کم با دقت بیشتری صورت می گیرد. با توجه به گسترش فناوری ، سیستم های هیدرولیک در دستگاه های پیشرفته امروزی به کار گرفته می شود . در نتیجه برای تهیه سیستم های هیدرولیک با واحد خرید و فروش فروشگاه اینترنتی مرکوری تماس بگیرید.

انواع کارکردهای سیستم های هیدرولیک در صنایع

انواع سیستم های هیدرولیک شامل سیستم های هیدرولیک پرسی ، سیستم های هیدرولیک سیلندری ،سیستم های هیدرولیک قیفیو سیستم های هیدرولیک تلمبه ای . امنیت سیستم های هیدرولیک به مراتب بیشتر از سیستم های پنوماتیک است . برای داشتن سیستم های هیدرولیک ایمن باید اصول اولیه ای را در نظرگرفت تا عملکرد بهتری را سیستم های هیدرولیک داشته باشند. نشت احتمالی از شلنگ ها ، جلوگیری از اتصالات نامناسب ، حفاظت نا مناسب از اجزای سیستم های هیدرولیک نمونه هایی برای کنترل سیستم های هیدرولیک است.

سیستم های هیدرولیک

خرید ارزان و بهینه سیستم های هیدرولیک از فروشگاه اینترنتی مرکوری

خرید تمام اجزای تشکیل دهنده سیستم های هیدرولیک در کنار سیستم های پنوماتیک در ایران با برندهای متنوع قرار دارد. با مشاهده سایت فروشگاه اینترنتی مرکوری ، صنعت گران عزیز می توانند بهترین قطعات سیستم های هیدرولیک را با هر برند موجود در بازار به راحتی خرید کنند تا اولین فرصت در دسترس شما قرار بگیرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()