0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

رگلاتور پنوماتیک

برای حفظ فشار هوای موجود در پنوماتیک ها از رگلاتور استفاده می کنند. برای استفاده از هوای فشرده از رگلاتور پنوماتیک به کار گرفته می شود که بر اساس کاربرد و جنس بدنه در مدل­های گو.ناگونی ساخته می شوند. با به کار گیری رگلاتور پنوماتیک در اثر تغییر جریان گاز ، هوا به صورت فشرده خارج می­شوند. از رگلاتور پنوماتیک در  بیشتر دستگاه های ساختمانی به کار گرفته شده است و کارایی وسایل را روز به روز بهتر کرده است.

انواع رگلاتور پنوماتیک در فروشگاه اینترنتی مرکوری

رگلاتور پنوماتیک به عنوان یکی از بخش ها در سیستم های پنوماتیک از نظر شکل و ساختاری دارای تنوع است که به آنها اشاره می­کنیم: رگلاتور پنوماتیک فنری و رگلاتور پنوماتیک پایلوت دار . هر کدام از آنها دارای ویژگی های متعددی هستند. رگلاتور پنوماتیک فنری با استفاده از فنری که در فشار ورودی تغذیه می­شود و با توجه به میزان فشرده شدن فنر، گاز در خروجی نیز فشرده می شود و با فشار فرمان بر روی رگلاتور اصلی عمل می کند. رگلاتور پنوماتیک پایلوت دار با فشار خارج شده با نیروی فنر در رگلاتور دیگر (پایلوت) مورد مقایسه قرار می گیرد. در نهایت به شکل گاز فشرده شده به دیافراگم رگلاتور پنوماتیک اصلی اعمال می شود و موجب تقویت فشار خروجی می شود و با تغییر وضعیتی که به وجود می آید که با استفاده از شیر جلوگیری می شود. خرید انواع رگلاتور پنوماتیک با توجه به جنس های مختلف در فروشگاه اینترنتی مرکوری نیز امکان پذیر است.

رگولاتور پنوماتیک

خرید ارزان رگلاتور پنوماتیک از فروشگاه اینترنتی مرکوری

رگلاتور پنوماتیک در بازار صنایع ساختمانی و تجهیزات فنی قابل خریداری است. مهمترین ویژگی که برای خرید رگلاتور پنوماتیک باید توجه داشت، کیفیت اصل رگلاتور پنوماتیک است که در فروشگاه اینترنتی مرکوری به راحتی قابل تهیه است. فروشگاه اینترنتی مرکوری با فعالیتی که در وب سایت خود فراهم نموده به مشتریان خود امکان خرید ارزان و آسان را به وجود آورده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()