0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

اتصالات پنوماتیک

پنوماتیک سیستمی است که برای کنترل فشار گاز و هوا در اغلب دستگاه ها به کار گرفته می شود. برای درست کردن یک سیستم پنوماتیک باید از اتصالات پنوماتیک استفاده کرد تا هر یک از اجزای پنوماتیک را به هم متصل کرد. اتصالات پنوماتیک با فرم و جنس های مختلفی ساخته می شوند که در سیستم های مختلف با متریال های متفاوت به کار می روند. سیستم های پنوماتیک با اتصالات پنوماتیک آماده استفاده می شوند. فروشگاه اینترنتی مرکوری اتصالات پنوماتیک را قرار داده تا در کمترین زمان متقاضیان بتوانند سفارش خود را بدهند. هر یک از خریداران می­توانند در صورت عدم موجودی کالای مورد درخواست آن را سفارش داده تا در بازه زمانی کوتاه تهیه کنند.

فروش انواع اتصالات پنوماتیک در فروشگاه اینترنتی مرکوری

اتصالات زانویی ، اتصالات چهار راهی ، اتصالات پنوماتیک مستقیم ، ترمینال اتصالات پنوماتیک و غیره  تعداد اندکی از اتصالات پنوماتیک هستند که هر کدام با توجه به کارکرد و نوع استفاده فیزیکی آنها نام گذاری می شوند. انواع اتصالات پنوماتیک در سایزها و جنس های مختلف در کلیه فروشگاه­های تأسیساتی به فروش میرسد. انواع فیتینگ های اورینگ دار ، رابط های شلنگ ، تبدیل های فلزی ، انواع کوپلینگ و اتصالات هیدرولیک نیز از تنوع بیشمار اتصالات پنوماتیک است که در فروشگاه اینترنتی مرکوری قابل سفارش دهی است.

اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک را از فروشگاه اینترنتی مرکوری  ارزان خرید کنید

برای استفاده های صنعتی ، راهبردی ، خودروسازی و ... از اتصالات پنوماتیک استفاده می شود. استفاده ازسیستم های پنوماتیک  در اکثر محصولات و دستگاه ها به کار گرفته می شود که در همین راستا برای اتصال تمام قطعات این سیستم ها از اتصالات پنوماتیک نیز به کار گرفته می شود. بهترین برندهای اتصالات پنوماتیک را از فروشگاه اینترنتی مرکوری خرید کنید تا با قیمت ارزان در زمان مناسب در دسترس شما عزیزان قرار  بگیرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()